RAGBRAI LI Day Passes are still available!

Reply To: Food prices

Larry Klaaren, February 21, 2019 at 2:28 pm

Last year I bought all but one meal (when I stayed at a friends home) and bought meals for four cousins on Thursday night and spent 300 bucks for the eight days, including drinks, (which I had a lot of, none alcoholic) some skin meds and sun screen and showers (six bucks per day for seven days.) I ate a lot. So it is not expensive. I left home with 500 bucks, and had two $100 bills left when I got in my car on Saturday.

#1299994 |

Categories

RAGBRAI L – 2023

RAGBRAI XLIX – 2022

RAGBRAI XLVIII – 2021

Training

Gatherings & Meetings

Lost and Found

Miscellaneous

Clubs, Teams & Charters